Мороз вважає, що розкриттю справи Гонгадзе заважала змова між Ющенком і Кучмою

Мороз вважає, що розкриттю справи Гонгадзе заважала змова між Ющенком і КучмоюЕкс-спікер Верховної Ради Олександр Мороз упевнений, що справа Гонгадзе не розслідувалася при президенті Ющенку, оскільки була змова між Віктором Ющенком і Леонідом Кучмою.

“Ющенко хотів стати президентом, а Кучма підписав відповідний закон. Без його підпису бажання Віктора Андрійовича було б неможливим”, – заявив Мороз в ефірі 5 каналу.

Мороз вважає, що немає необхідності шукати політичну доцільність у справі Гонгадзе, необхідно встановити істину. “Є українське суспільство, є світова громадськість, які чекають на рішення суду. Соромно перед людьми, перед світом, перед Богом за те, що так довго тягнеться розслідування справи, про подробиці якої всі знають”, – сказав Мороз.

Він також вважає, що нерозкриття злочину проти журналіста є серйозною перешкодою для вступу України в ЄС і для реабілітації іміджу української влади.

“Найголовніше в акції, яку Генпрокуратура проводить, залучаючи до слідчих дій екс-президента Кучму, це те, що плівки з кабінету президента стають речовими доказами у кримінальній справі”, – додав Мороз.

“Це новий поворот у справі, дуже істотний. Адже колишній міністр МВС Юрій Кравченко на тому світі, Гончаров, Малев на тому світі…”, – заявив політик.

Мороз наголосив, то автентичність плівок Мельниченка неодноразово встановлена ​​як українськими, так і зарубіжними експертами. “Перша експертиза плівок проводилася в США, років 7-8 тому, і була доведена автентичність записів. Ця експертиза проводилася за наполяганням слідчої комісії парламенту”, – нагадав він.

Раніше Мороз заявив, що готовий прийти на допит до Генеральної прокуратури у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгазде.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня