Рейтинги Путіна і Медведєва впали до найнижчого рівня за останні шість років

Рейтинги Путіна і Медведєва впали до найнижчого рівня за останні шість роківУ березні цього року рейтинги російського президента Дмитра Медведєва і прем`єр-міністра Володимира Путіна досягли шестирічного мінімуму.

Як повідомляє Reuters з посиланням на опитування Левада-центру, проведене 18-22 березня, нині роботу глави Кремля схвалюють 66% росіян, а глави уряду – 69%. Падіння рейтингу Медведєва в порівнянні з лютим склала 3%, а Путіна – 4%.

За словами заступника директора Левада-центру Олексія Гражданкіна, нині відзначається найглибше падіння рейтингів російських лідерів з липня 2005 року. Він зазначив, що тоді це було пов`язано з монетизацією пільг, а зараз серед населення переважає настрій смутного невдоволення.

“У свій час Путін обіцяв подвоїти ВВП, а зараз ніяких цілей немає. З кризи вийшли, а відчуття, що життя налагоджується, так і немає. Доходи держави від високих цін на нафту зростають, а до населення не доходить. Все це дає підставу для смутного невдоволення “, – зазначив Гражданкін.

На думку експерта, падіння рейтингів може збільшити соціальні витрати напередодні виборів, але не змінить розклад сил у владі. Він зазначив, що “все одно 66-69% схвалюють – це дуже багато за всіма міжнародними мірками”.

Нагадаємо, в січні рейтинги президента і прем`єр-міністра Росії впали до 69% і 72% відповідно.Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня