Сьогодні – 12 років з дня загибелі В`ячеслава Чорновола

Сьогодні - 12 років з дня загибелі В`ячеслава ЧорноволаСьогодні, 25 березня, виповнюється 12 років від дня трагічної загибелі одного із засновників і лідера Народного Руху України, політичного і громадського діяча В`ячеслава Чорновола. У різних містах України відбуваються пам`ятні заходи.

Зокрема, в Києві на Байковому кладовищі відбулася панахида, яку провели священнослужителі УПЦ КП та УГКЦ.

До могили Чорновола прийшла його вдова Атена Пашко, сестра Валентина Чорновіл, голова НРУ Борис Тарасюк, екс-лідер НРУ Геннадій Удовенко та інші.

Нагадаємо, В`ячеслав Чорновіл загинув в автомобільній катастрофі в березні 1999 року неподалік від Києва. Слідство встановило, що причиною загибелі Чорновола став нещасний випадок, проте з часом розслідування справи було відновлено.

Однак 22 березня 2011 заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник заявив, що справу за фактом смерті Чорновола направлено на дорозслідування в управління МВС у місті Києві.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня