Герман: Тимошенко в Брюсселі обливала брудом Україну, але отримала хороший урок

Герман: Тимошенко в Брюсселі обливала брудом Україну, але отримала хороший урокПоїздка лідер ВО Батьківщина Юлії Тимошенко до Брюсселя – хороший для неї урок того, як потрібно себе поводити у сучасному світі, заявила заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман.

Про це вона сказала в коментарі ЛІГАБізнесІнформ.

“Велика користь цієї поїздки в тому, що Юлія Тимошенко почула, як доброзичливо євродепутати налаштовані щодо України. Це буде гарним уроком для Тимошенко, тому що вона поїхала до Брюсселя, і обливала Україну там брудом”, – наголосила Герман.

“У відповідь їй дуже дипломатично наші європейські колеги показали приклад того, як потрібно поводити вести по відношенню до своєї держави, і на весь її негатив ми маємо заяви, які повинні стати для Тимошенко уроком доброзичливості, допомоги, а не перешкоджання своїй країні на шляху до Європейського Союзу, що робить Тимошенко своїми кроками “, – зазначила вона.

“Я сподіваюся, що Юлія Володимирівна засвоїть цей урок. Європа не хоче істерик. Євросоюз дав зрозуміти, що час переходити до конструктивної політики”, – додала заступник глави АП.

Як повідомлялося, Юлія Тимошенко заявила, що Віктор Янукович як президент швидше нагадує пізнього Леоніда Брежнєва.

У свою чергу, народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов порівняв Тимошенко з перезрілою німфеткою.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня