Чорновіл: У справі про загибель мого батька потрібно допитати і Ющенка

Чорновіл: У справі про загибель мого батька потрібно допитати і ЮщенкаНародний депутат Тарас Чорновіл вважає, що у справі про загибель його батька В`ячеслава Чорновола повинен бути допитаний не тільки екс-президент Леонід Кучма, а й Віктор Ющенко

Про це він заявив у прямому ефірі передачіШустер Live в п`ятницю увечері.

“Серед людей, до яких у мене є питання,яких, я вважаю, зобов`язані допитати, не тільки Леонід Кучма, не тільки люди зйого адміністрації, але також і Віктор Ющенко, якого я особисто підозрюю і бачусеред основних (Підозрюваних – ред.) “, – сказав він.

 Прицьому присутній в студії екс-керівник Служби безпеки України ВалентинНаливайченко висловив упевненість, що сина політика дезінформували в цьомупитанні.

“У 2009 році в моєму кабінеті з керівництвомГенпрокуратури відбулася розмова, саме після якої Віктор Ющенко жодним чином неміг і не перешкоджав зупинці справи. Саме тоді з`явилися обґрунтовані підозри,що все-таки це було вбивство”, – сказав він.

Раніше сьогодні Чорновіл заявив, що другогопрезидента України Леоніда Кучму необхідно допитати у справі про вбивстволідера Народного руху В`ячеслава Чорновола.

***

Як відомо, сьогодні, 25 березня, виповнюється12 років від дня загибелі одного із засновників і лідера Народного РухуУкраїни, політичного і громадського діяча В`ячеслава Чорновола.

Чорновіл трагічно загинув 25 березня 1999 рокув автокатастрофі під Києвом, коли його автомобіль зіткнувся з КамАЗом ізпричепом, який розвертався на шосе.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня