Депутат НУНС заявив про викрадення українців в Кот-д`Івуарі

Депутат НУНС заявив про викрадення українців в Кот-д`ІвуаріДепутат Верховної Ради, голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко (фракція Блоку Наша Україна-Народна Самооборона) заявляє про викрадення трьох українців в Кот-д`Івуарі.

Про це він сказав в ефірі телекомпанії ПершийНаціональний.

“Насправді 3 наших громадян вже вкрали,ви знаєте про це? З компанії Українські вертольоти”, – сказав він,звертаючись до секретаря Ради національної безпеки і оборони Раїси Богатирьової.

При цьому депутат не уточнив, коли буливикрадені українці. У той же час, Гриценко вважає це підтвердженнямнеобхідності виведення українських миротворців з Кот-д`Івуара. У свою чергу,Богатирьова запевнила, що влада вживає заходи щодо пошуку та звільнення цихгромадян.

Як повідомлялося, в Кот-д`Івуарі 28 лютогобули викрадені двоє службовців Організації об`єднаних націй членами угрупуванняМолоді патріоти неподалік від найбільшого івуарійського міста Абіджан.

1 березня в ЗМІ з`явилася інформація про те,що викрадені миротворці – громадяни України.

Раніше, 4 лютого Верховна Рада схвалила указПрезидента Віктора Януковича щодо додаткового спрямування 3 військовихвертольотів Мі-24 зі складу українського миротворчого контингенту, що діє ускладі місії ООН у Ліберії, і до 60 чоловік технічного персоналу для їхобслуговування в Кот-д`Івуар для виконання завдання зі стабілізації обстановкив цій країні, що загострилася після президентських виборів.

23 лютого Міноборони завершило чергову ротаціюукраїнської вертолітної групи, яка надає допомогу місії ООН у Кот-д`Івуарі щодозабезпечення безпеки в цій країні, зі складу 56-го окремого вертолітного загонув Ліберії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня