WWF: 33 українських міста візьмуть участь у всесвітній акції Година Землі

WWF: 33 українських міста візьмуть участь у всесвітній акції Година ЗемліСьогодні о 20:30 люди по всьому світу вже вп`яте вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб продемонструвати необхідність об`єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Про це повідомили в прес-службі організації WWF.

Україна вже третій рік поспіль разом з цілим світом готується вимкнутися наодну годину, щоб привернути увагу людства до проблеми зміни клімату тамарнотратного споживання природних ресурсів.

Годину Землі підтримують більше 4000 міст світу, в тому числі і 33українських міста: Одеса, Рівне, Славутич, Кривий Ріг, Вилкове, Костянтинівка,Черкаси, Донецьк, Прилуки, Сімферополь, Хмільник, Кам`янець-Подільський,Новоград-Волинський, Чернівці, Краматорськ , Могилів-Подільський, Слов`янськ,Житомир, Артемівськ, Макіївка, Енергодар, Нікополь, Сєверодонецьк, Полтава,Дніпродзержинськ, Севастополь, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Херсон, Миколаїві Красний Луч. Побито торішній рекорд, коли до Години Землі приєдналося всього20 міст.

“Ми запрошуємо усіх українців приєднатися до кампанії Година Землі івсесвітнього руху за майбутнє Планети, вимкнувши світло в суботу з 20:30 до21:30, а також взявши участь в різноманітних подіях, присвячених Годині Землі вУкраїні. Але не забувайте, що годинне вимкнення світла – це просто символ,фраза Мені не все одно, знак приналежності до екологічно свідомої спільноти.Ваше ставлення до природи має бути закріплене щоденними діями – економнимспоживанням природних ресурсів вдома і в офісі, сортуванням і переробкоювідходів, зменшенням викидів парникових газів та іншими невеликими, але дужепотрібними діями,” – каже Андрій Білоконь, координатор кампанії ГодинаЗемлі 2011 в Україні.

У різних містах України відбудуться цікаві події в рамках святкуванняГодини Землі 2011 року.

У Києві о 19:00 у Центрі Сучасного Мистецтва М17 відбудеться святковий концертза участю Дмитра Шурова та групи Бахрома.

Година Землі в Одесі запрошує всіх жителів міста на вуличний концерт наДумській площі о 20:30, в кінці якого одесити напишуть свої зобов`язання передПланетою на небесних ліхтариках, які злетять у нічне небо як символ надії настабільне майбутнє.

У Вінниці відбудеться перегляд фільму Будинок під відкритим небом,Полтавське товариство любителів астрономії організовує вечір “тротуарноїастрономії”, в Енергодарі пройде ролерний флешмоб, у Сумах – змагання з нічного орієнтування при свічках, і ще багато подій по всій країні запрошуютьприєднатися в суботній вечір.

Посли Години Землі – супермодель Міранда Кер, актори Кейт Бланшет, ШепардФейрі, Верн Тройер, співачка Неллі Фуртадо, лауреат Нобелівської премії Мируархієпископ Кейптаунський Десмонд Туту, а також наші співвітчизники дизайнерЛілія Пустовіт та співаки Саша Кольцова, Олег Собчук та Дмитро Шуров.

Сотні знакових споруд світу, серед яких найвища будівля світу (БурджХаліфа, Дубай), Таймс Сквер (Нью-Йорк), Статуя Христа-Спасителя (Ріо-де-Жанейро),Лондонське Око, Ейфелева Вежа (Париж), Столова гора (Кейп Таун), Ворота Індії(Делі), Бранденбурзькі ворота (Берлін), погасять в суботу свої вогні,підтримуючи глобальний заклик до дій.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Національнеагентство з ефективного використання енергетичних ресурсів висловили своюпідтримку Години Землі 2011 і закликають громадян України приєднатися до акції.

***

Година Землі – це глобальна ініціатива з боротьби зі зміною клімату, організована Всесвітнім фондом природи, яка закликає громадськість, приватні компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот вимкнути світло на одну годину.

Вперше Година Землі відбулася у 2007 році в Сіднеї. Уже на наступний рік в акції взяли участь більше 50 мільйонів людей у більш ніж 370 містах 35 країн світу. У 2009 році кількість країн-учасниць досягла 88, міст – більше 1,4 тисячі, у Годині Землі взяли участь близько мільярда осіб по всьому світу.

Україна офіційно приєдналася до ініціативи Година Землі в 2009 році.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня