Через порушення пожежної безпеки закрили севастопольський акваріум

Через порушення пожежної безпеки закрили севастопольський акваріумІнспектори Міністерства надзвичайних ситуацій після планової перевірки тимчасово призупинив роботу морського акваріума через невідповідність вимогам пожежної безпеки.

Як повідомили в прес-службі Управління МНС України в Севастополі,інспектори МНС виявили, що евакуаційні виходи захаращені меблями, жоднеприміщення не обладнане пожежною сигналізацією, наявні порушення монтажу таексплуатації електрообладнання, багато приміщень не забезпечені первиннимизасобами пожежогасіння.

Більшість знайдених порушень співробітники музею намагалися пояснити тим,що будівлі акваріума більше 100 років, і він є пам`яткою архітектури, азмінювати його зовнішній вигляд вони не мають права. Але, як зазначають упрес-службі, знайдені порушення не мають стосунку до цих пояснень.

При вході до музею з лівого боку перебуває порівняно нова дерев`янаспоруда, яка є перешкодою на шляхах евакуації, також на сходах стіниоздоблені легкозаймистими токсичними матеріалами. Таких порушень знайденобільше 20.

Вакваріумі Севастополя налічується понад 800 різних видів риб та рептилій, якихохочі зможуть побачити тільки після того, як керівництво музею забезпечитьбезпеку відвідувачів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня