Міліція затримала другого підозрюваного у вбивстві київського судді

Міліція затримала другого підозрюваного у вбивстві київського суддіУ ніч на суботу співробітники міліції затримали другого підозрюваного у вбивстві судді Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова, повідомляє Центр громадських зв`язків Головного управління МВС України в місті Києві.

“У затриманого вилучено речові докази, які прямо вказують на йогопричетність до скоєння злочину. Він дає свідчення”, – повідомили устоличному главку, зазначивши, що затриманий є молодим чоловіком, мешканцемКиєва.

При цьому в ЦГЗ відзначили, що зловмисники ретельно готувалися до злочину:відстежували шляхи і засоби пересування потерпілого, графік його роботи, режимдня, а також стежили за його родичами.

При скоєнні злочину вони використовували засоби маскування під медичнихпрацівників, а також портативні радіостанції.

Судмедекспертиза встановила, що Зубков отримав не тільки ножові івогнепальні поранення, але і поранення шилом.

“Що ж до мотивів вбивства, то вони пов`язані з судовим рішенням,яке виніс суддя, і яке не задовольнило одну зі сторін. Це банальнапомста”, – підкреслили в міліції.

Як повідомлялося, ввечері 21 березня в Києві в під`їзді свого будинку повул.Голосіївської був убитий суддя Шевченківського районного суду СергійЗубков. На його тілі виявлено вогнепальні поранення, у тому числі вголову, і три ножових поранення.

24 березня міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що міліціязатримала підозрюваного у вбивстві київського судді.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня