Герман: Добре, що Тимошенко поїхала до Брюсселя

Герман: Добре, що Тимошенко поїхала до БрюсселяГанна Герман стверджує, що Юлія Тимошенко за час дії підписки про невиїзд, відстала від світової політичної моди.

На думку Герман, коли Юлія Володимирівна підчас візиту до Брюсселя критикувала українську владу, то європейський політикумїй делікатно натякнув – якщо вона буде продовжувати подібну риторику, то їїперестануть слухати і від неї будуть ховатися політики.

“Юлія Володимирівна не орієнтується, щозараз у світі, коли такі лиха навколо, коли землетруси, цунамі, гинуть люди,війни, повстання – у Європі не модно, вважається поганим тоном, коли політикпостійно приносить якісь проблеми, коли політик говорить погано про свою країну”,- сказала Герман.

“Зараз у Європі і світі шукають політиківконструктивних, шукають людей які можуть щось гарне сказати і підказати. ТобтоЄвропа, світ налаштовані на доброзичливість”, – зазначила Герман.

Раніше, 25 березня, Герман заявила, що поїздкаТимошенко до Брюсселя – хороший для неї урок того, як потрібно себе поводити усучасному світі.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура взяла зТимошенко підписку про невиїзд, згідно з якою вона не може залишати Київ. Прицьому слідчий задовольнив клопотання екс-прем`єра, дозволивши їй відвідатиБрюссель 23-25 березня дляучасті в саміті Європейської народної партії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня