Балога: В Ющенка не було шансів залишитися президентом

Балога: В Ющенка не було шансів залишитися президентомМіністр надзвичайних ситуацій, екс-глава Секретаріату Президента Віктор Балога вважає, що у Віктора Ющенка не було шансів залишитися президентом на другий термін. Він також заявив, що підтримує з екс-президентом хороші стосунки.

Про це він сказав в інтерв`ю газеті Сегодня.

“Не було жодного відсотка можливості. Основним завданням, яке поставив перед собою президент Ющенко, було прищепити суспільству європейські стандарти, в тому числі – права і свободи. Я вважаю, що він цього досяг. Це його заслуга, що кожен громадянин України отримав можливість говорити те, що він думає”, – заявив міністр.

Він пояснив, що на перехідному етапі від таких реформ страждає щось інше, в даному випадку – керованість всіх галузей економіки. “І в цій ситуації, коли він вже зробив суспільство відкритим, шансів залишитися президентом у нього не було”, – підсумував Балога.

Водночас, він заявив, що підтримує добрі стосунки з екс-президентом.

“До Віктора Андрійовича у мене завжди було шанобливе ставлення як до особистості і президента. Робочі моменти, якісь тертя – це інше, швидкоплинне і тому не настільки істотне. Ющенко – українець, любить свою країну, хоче бачити її незалежною, сильною та процвітаючою. Ми з ним підтримуємо хороші стосунки. Сподіваюся, і в майбутньому ніщо не вплине на наше спілкування”, – зауважив Балога.

На уточнююче питання журналістів, як саме Балога спілкується з колишнім президентом, той відповів: “Нещодавно у Віктора Андрійовича був день народження, я приходив в його офіс, привітав”.

Міністр розповів, що як подарунок підніс Ющенкові квіти.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Віктор Ющенко заявив, що практично не спілкується з екс-керівником Секретаріату Президента Віктором Балогою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня