Кучму захищатиме адвокат Луценка

Кучму захищатиме адвокат ЛуценкаДругий президент України Леонід Кучма повідомив, що залучив як адвоката Ігоря Фоміна, а з новим американським адвокатом він ще не бачився.

“Я готовий пройти через це заради основної мети – істини. Тому що істина потрібна не мені – істина потрібна Україні …”, – сказав він журналістам перед відвідуванням Генпрокуратури.

“Я ще не зустрічався (з новим американським адвокатом – ред.)”, – сказав Кучма, відповідаючи на запитання про те, чи радить йому новий адвокат зі США певну стратегію свого захисту.

“Я думаю, що треба трохи розібратися, тому що в мене сьогодні буде ще один адвокат, місцевий. Його звуть Ігор Фомін”, – сказав Кучма. “Мені здається, треба посилити цю сторону (захист – ред.)”, – додав він. “Якщо ми хочемо досягти істини, то потрібна з обох сторін хороша доказова база”, – резюмував Кучма.

Як повідомлялося з посиланням на Financial Times, Леоніда Кучму у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе буде захищати американський адвокат Алан Дершовіц.

Як відомо, Фомін також займається захистом колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, колишнього міністра економіки Богдана Данилишина.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня