Кучма вважає, що Литвина не слід викликати на допит

Кучма вважає, що Литвина не слід викликати на допитЕкс-президент України (1994-2005) Леонід Кучма не вважає за доцільне допитувати у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе голову Верховної Ради України Володимира Литвина.

Відповідаючи на запитання, чи знає він про те, що Литвина будуть викликати на допити, Кучма заявив: “Я про це не знаю, я не бачу необхідності”.

При цьому він зазначив, що також не бачить необхідності в очній ставці з колишнім співробітником Держохорони, майором Миколою Мельниченком, але готовий до очної ставки з головою Верховної Ради, колишнім керівником Адміністрації Президента Володимиром Литвином.

“Я готовий з Володимиром Михайловичем в очі дивитися один одному скільки завгодно, як вам зараз дивлюся”, – сказав він.

Крім того, екс-президент наголосив, що Литвин, який очолював президентську адміністрацію, виконував усі свої посадові обов`язки, у тому числі щодня надавав йому аналітичні записки про ситуацію в державі.

“Литвин зобов`язаний був, як голова адміністрації, давати мені аналітичні записки”, – сказав екс-президент.

Він порекомендував журналістам звернутися до нинішнього заступника глави АП Ганни Герман і запитати, чи надає вона Президенту Віктору Януковичу аналітичні записки про події в Україні.

“Запитайте у Герман. Вона напевно, більше дає. Вона дає Президенту, так би мовити (мається на увазі такі записки – ред)”, – сказав екс-президент.

За словами Кучми, йому нічого додати до тих свідчень, які він дав. “У мене немає жодного слова додати до того, що я вже сказав. Когось ще в чомусь переконувати?”, – висловив здивування екс-президент.

Нагадаємо, 22 березня перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін підтвердив інформацію про порушення кримінальної справи проти колишнього Президента України Леоніда Кучми.
Крім того, перший заступник генпрокурора заявив, що плівки екс-майора державної охорони Миколи Мельниченка визнані речовим доказом у справі Леоніда Кучми.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня