Екс-адвокат Пукача заявив, що Кучмі не варто хвилюватися через плівки Мельниченка

Екс-адвокат Пукача заявив, що Кучмі не варто хвилюватися через плівки МельниченкаЕкс-адвокат Олексія Пукача Олег Мусієнко заявив, що записи екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка не є належними доказами у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, в причетності до якого звинувачують Леоніда Кучму.

Як зазначив Мусієнко в ефірі 5 каналу, згідно з українським законодавством, обвинувачення не може базуватися на припущеннях та доказах, отриманих незаконним шляхом.

Крім того, колишній адвокат Пукача називає кримінальну справу проти Кучми вимушеним кроком влади.

“Це вимушений крок, зроблений під тиском світової спільноти. Ця справа є лакмусовим папірцем Президента Януковича. Якщо він хоче довести, що дійсно почав боротьбу з корупцією, то повинен зобов`язати Генеральну прокуратуру і суд поставити крапку в цій справі і розслідувати її належним чином”, – заявив екс-адвокат Пукача.

Нагадаємо, перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін заявив, що плівки Мельниченка визнані речовим доказом у розслідуваній справі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня