Співробітники київського банку привласнили понад 67 млн гривень

Співробітники київського банку привласнили понад 67 млн гривеньПрокуратура столиці виявила факт розкрадання коштів службовими особами одного з банків Києва на суму понад 67 мільйонів гривень. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Як встановлено, службовці з листопада 2008 року по листопад 2009 року в приміщенні банку виготовляли фіктивні кредитні договори і заяви на видачу готівки, до яких внесли недостовірні відомості про отримання кредитів фізичними особами на суму понад 67 млн ​​гривень.

Згодом, за фіктивними кредитними договорами вони отримали в банку зазначену суму. Кримінальну справу розслідуватиме прокуратура Печерського району столиці.

Як повідомлялося, в листопаді минулого року у Києві викрили директора товариства з обмеженою відповідальністю, який надав до акціонерного банку неправдиві відомості щодо наявності заставного майна, на підставі чого незаконно отримав кредит у розмірі 12 мільйонів гривень.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня