Суд визнав незаконним продаж Київрадою земділянки над метро Театральна

Суд визнав незаконним продаж Київрадою земділянки над метро ТеатральнаКиївський апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду, який визнав законним договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 0,0847 га по вул. Богдана Хмельницького, 7 над станцією метро Театральна в Києві, укладений між Київрадою і підприємством Альянс-Центр.

Як йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури, відповідне рішення суд ухвалив 28 березня.

Таким чином, суд задовольнив апеляційну скаргу Генпрокуратури на вищезгадане рішення Госпсуду Києва.

Мотивація суду при прийнятті цього рішення не вказується.

Нагадаємо, що в листопаді 2009 року столична прокуратура скасувала дозвіл на будівництво офісно-торговельного центру по вулиці Хмельницького, 7 біля Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки.

Відомством встановлено, що земельна ділянка за вказаною адресою відповідно до розпорядження Київміськадміністрації від 17 травня 2002 року розташована в зоні регулювання забудови 1-ої категорії та за наказом Міністерства культури і туризму від 13 грудня 2007 року визначена як охоронна зона пам`ятки історії національного значення – будівлі Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки.

Як раніше повідомлялося, в Київській міській державній адміністрації представили список восьми будівельних об`єктів, які міська влада вважає найбільш резонансними. Зведення цих об`єктів може бути припинено, а будівлі – демонтовано.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня