Тимошенко заявила, що її чартер до Брюсселя коштував стільки, скільки “коштує скромний переліт”

Тимошенко заявила, що її чартер до Брюсселя коштував стільки, скільки Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко пообіцяла найближчим часом оприлюднити суму, яка була виплачена за її переліт до Брюсселя чартерним рейсом.

Про це вона повідомила напередодні ввечері в ефірі програми Свобода слова на телеканалі ICTV.

У прямому ефірі Тимошенко відмовилася назвати відповідну суму.

“Це коштувало рівно стільки, скільки стоїть маленький, абсолютно скромний переліт до європейської столиці. Нічого екстраординарного немає “, – сказала вона.

При цьому Тимошенко додала, що Батьківщина – досить потужна партія і може собі дозволити оплатити такий переліт. “У нас є всі квитанції, і ми їх надамо”, – сказала вона.

Тимошенко також зазначила, що це є нормальною практикою, оскільки навіть нинішній Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, що не обіймає ніяких посад, літала чартерними літаками, які їй оплачувала її партія.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявила, що змушена була летіти до Брюсселя чартерним рейсом, оскільки не хотіла ставити під загрозу життя пасажирів рейсових літаків.

“Чому треба було чартером летіти? Тому що я добре знаю весь бек-граунд, всю історію тих людей, які сьогодні при владі. І я не можу гарантувати на 100 відсотків безпеку тих літаків, які літають. І тому я не хочу пасажирів рейсових літаків ставити хоч під найменший ризик “, – сказала Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня