ЗМІ: У справі про вбивство київського судді затримали сина головного підозрюваного

ЗМІ: У справі про вбивство київського судді затримали сина головного підозрюваногоДругим підозрюваним у вбивстві судді Шевченківського райсуду столиці Сергія Зубкова є 19-річний Сергій – син основного підозрюваного Дмитра Павліченко, пише Комсомольская правда в Украине.

У понеділок, 28 березня, цю інформацію виданню підтвердив правозахисник Володимир Широченко.

“Сергія затримали на квартирі у дідуся. У квартирі Павліченка проведено обшук. Дружина Дмитра стверджує, що копію протоколу їй на руки не видали, мало того, у неї вилучили паспорт”, – сказав Широченко.

Як пише видання, міліція заявляє, що в ході обшуку були вилучені речові докази, які підтверджують провину затриманих.

Нагадаємо, другого підозрюваного у вбивстві судді Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова затримали в ніч на суботу, 19 березня.

Як повідомлялося, увечері 21 березня в Києві в під`їзді свого будинку по вул. Голосіївській було убито суддю Шевченківського районного суду Сергія Зубкова. На його тілі були виявлені вогнепальні поранення, у тому числі в голову, і три ножові поранення. Затриманий киянин, 48-річний Дмитро Павліченко, якого звинувачують у вбивстві судді Сергія Зубкова, є автором гнівних інтернет-звернень до судді.

Як повідомляла газета Сегодня, на початку березня на багатьох сайтах з`явилося звернення, де Павліченко виступав проти, за його словами, незаконного та заочного рішення судді Зубкова про виселення його з сім`єю з квартирної прибудови в історичному будинку по вулиці Богдана Хмельницького 52-а, на користь нідерландської компанії Gooioord BV, якій належить інша частина будинку. Між тим, представник компанії Gooioord BV, яка є співвласником житлового будинку по вул. Івана Франка, 34/33 у Шевченківському районі Києва, Олександр Гавриш заявив, що сім`ю Павліченка з їхньої квартири в даному будинку ніхто не виселяв, а майно Павліченка перебуває на складі по вул. Магнітогорській, 5. Про це Гавриш повідомив, коментуючи заяву Дмитра Павліченка про незаконне руйнування їх квартири та конфіскацію майна.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня