Тимошенко не виключає порушення кримінальної справи проти Литвина

Тимошенко не виключає порушення кримінальної справи проти ЛитвинаЛідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко допускає порушення кримінальної справи проти спікера Верховної Ради Володимира Литвина за підозрою в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе

“У мене немає ніяких сумнівів, що буде використаний весь арсенал політиків, яких можна так чи інакше залучати до кримінальної відповідальності для того, щоб відволікати в Україні та за кордонами України увагу від економічних, соціальних і політичних провалів, які сьогодні супроводжують правління Януковича”, – сказала вона, відповідаючи на запитання, чи можуть порушити кримінальну справу проти Литвина.

На думку Тимошенко, Янукович буде змушений жертвувати соратниками для того, щоб самозберегтися.

При цьому вона зазначила, що українське суспільство не повинно піддаватися такому впливу і відволікати свою увагу від соціально-економічної політики влади.

Раніше лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявляла, що вважає безперспективною кримінальну справу, порушену проти колишнього президента України Леоніда Кучми.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня