Владика Святослав попросить Папу Римського підвищити статус УГКЦ

Владика Святослав попросить Папу Римського підвищити статус УГКЦНовообраний Предстоятель УГКЦ Святослав (Шевчук) заявив про намір відвідати Папу Римського Бенедикта XVI і просити його про надання церкві статусу патріархату Римської католицької церкви.Про це він повідомив сьогодні, 29 березня, під час прес-конференції.

“Сьогодні я відбуваю разом з моїми владиками – всіма митрополитами нашої церкви до Риму, оскільки це є нашим обов`язком, здійснити візит ввічливості до найсвятішого отця”, – сказав верховний архієпископ Української греко-католицької церкви.

Глава УГКЦ повідомив, що синод церкви підготував низку пропозицій Папі Римському. “Ми дійсно будемо говорити про те, що ми церква, що розвивається, а кожна церква, що розвивається, рухається до патріархату, оскільки патріархат – це період завершення розвитку цієї церкви”, – зазначив Предстоятель УГКЦ.

За його словами, 20 років незалежності України для УГКЦ стали саме періодом розвитку. 

  Як повідомлялося, архієпископ Святослав був обраний новим главою УГКЦ 25 березня виборчим синодом церкви.

27 березня після того, як вибір синоду був схвалений Папою Римським, у Києві відбулася інтронізація нового глави УГКЦ.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня