У центрі Києва демонтували п`ять кіосків з продажу преси та сигарет

У центрі Києва демонтували п`ять кіосків з продажу преси та сигаретБіля станції метро Золоті Ворота в центрі Києва сьогодні вранці демонтували п`ять кіосків, що торгують пресою і тютюновими виробами.

“Київ захаращений величезною кількістю МАФів”, – заявив прес-секретар Головного управління контролю за благоустроєм Київської міськдержадміністрації Владислав Шелоков.

Він також зазначив, що Київрада постановила ліквідувати ті об`єкти, які перебувають менш, ніж у 20 метрах від території метро.

Вранці співробітники комунального підприємства Благоустрій вивезли два МАФи на КамАЗі. Ще дві точки демонтували раніше самі власники. П`ятий об`єкт вивозився на момент передачі інформації. У цих кіосків закінчилися терміни дозволів.

За словами Шелокова, з початку року в Києві вже ліквідовано 297 кіосків.

“Ми налаштовані прибрати всі незаконні МАФи”, – сказав Шелоков.

“Кожен день встановлюється близько 10-20 нових МАФів, так що робота є”, – додав прес-секретар.

Як повідомлялося, київська влада до травня обіцяє прибрати з центру столиці усі кіоски. Також кіоски демонтують біля станцій метро.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня