Мельниченко підтвердив, що в ГПУ викликали Деркача та Марчука

Мельниченко підтвердив, що в ГПУ викликали Деркача та МарчукаКолишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко заявив, що в ГПУ викликають екс-голову Служби безпеки України Леоніда Деркача і колишнього секретаря Ради національної безпеки і оборони Євгена Марчука.

Як заявив сьогодні Мельниченко, їх викликають у кримінальній справі, порушеній проти колишнього президента Леоніда Кучми за підозрою в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

“Так, відомо. Викликають в рамках цієї справи”, – сказав Мельниченко, відповідаючи на питання чи буде викликати на допит Генпрокуратура зазначених осіб.

За його словами, очікується, що також у цій справі буде допитано низку інших осіб, які проходять за його свідченнями.

При цьому він не назвав їхні прізвища.

Як повідомлялося, раніше ЗМІ повідомили, що у даній справі, крім зазначених осіб, Генпрокуратура допитає і колишнього голову Адміністрації Президента Віктора Медведчука.

21 березня Генпрокуратура порушила справу проти Кучми за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе і незаконних діях щодо журналіста Олексія Подольського.

28 березня другий президент України Леонід Кучма заявив, що готовий заприсягтися, що не віддавав злочинного наказу вбивати журналіста Георгія Гонгадзе.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня