Другу чергу гілки швидкісного трамвая в Києві влада планує запустити цього тижня

Другу чергу гілки швидкісного трамвая в Києві влада планує запустити цього тижняКиївська влада планує остаточно запустити довгоочікувану гілку швидкісного трамвая до четверга, 31 березня.

Як пише газета Сегодня, з відкриттям першої черги гілки швидкісного трамвая повністю здали п`ять станцій з 13-ти. На новій гілці працюватимуть 11 станцій, крім двох, які ще в проекті. Це станції Площа Перемоги та Повітрофлотська, пише видання.

“До кінця цього місяця хочемо закінчити всі. Якщо встигнемо до 31 березня – відкриємо цього ж дня. Зараз є питання щодо станції Лепсе. Це будівельні питання щодо бетонних робіт. Всі сили зараз кинуті сюди”, – розповів начальник ГУ транспорту Євген Водовозов.

У Київпастрансі кажуть, що вже готують додаткових людей для роботи на запущених станціях. Інформацію про терміни запуску черги в підприємстві не коментують, побоюючись того, що до четверга можуть не встигнути. Після запуску гілки всі станції будуть з турнікетами, і зникне необхідність у контролерах.

Нагадаємо, 16 жовтня минулого року Київська міська державна адміністрація відкрила першу чергу реконструйованої лінії швидкісного трамвая.

Лінія швидкісного трамвая в Києві пролягає від ст. Старовокзальна до ст. Кільцева дорога. Протяжність лінії 20,2 км, на ній розташовано 12 станцій, пропускна здатність становить 25 тисяч пасажирів на годину.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня