Справу Макаренка розглядатиме Печерський суд

Справу Макаренка розглядатиме Печерський судСправа проти екс-голови Державної митної служби України Анатолія Макаренка буде розглядатися в Печерському районному суді Києва.

Як повідомив адвокат Макаренка Юрій Сухов, “справа буде слухатися в Печерському районному суді Києва”.

При цьому адвокат висловив здивування, чому обрана така підсудність.

Сухов також повідомив, що йому невідомо, коли саме відбудеться попереднє слухання і хто суддя.

Як повідомлялося, Міжнародний арбітражний трибунал у Стокгольмі 8 червня 2010 року зобов`язав НАК Нафтогаз України повернути RosUkrEnergo 11 млрд куб. м газу, а також виплатити компанії встановлений контрактом штраф у товарній формі в розмірі 1,1 млрд куб. м газу.

Служба безпеки України завершила досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням посадових осіб НАК Нафтогаз України та Державної митної служби в розтраті природного газу, що належить компанії RosUkrEnergo АG, і його незаконному розмитненні в лютому-березні 2009 року.

За даними СБУ, в ході слідства зібрано достатньо доказів, що підтверджують провину обвинувачених в інкримінованих їм злочинах. Наразі обвинувачені і їх захисники знайомляться з матеріалами справи на виконання вимог ст.218-220 Кримінально-процесуального кодексу України, після чого справу буде спрямовано до суду. У даній справі заарештовані Ігор Діденко, екс-голова Державної митної служби Анатолій Макаренко та заступник начальника Енергетичної регіональної митниці Тарас Шепітько.

Макаренка заарештували наприкінці червня 2010 року, а Діденка – у липні минулого року.

9 березня Апеляційний суд Києва продовжив до 10 квітня термін утримання Макаренка під вартою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня