У Брюсселі не бачать політики у порушенні кримінальної справи проти Кучми

У Брюсселі не бачать політики у порушенні кримінальної справи проти КучмиУ Брюсселі не бачать політичного підґрунтя в порушенні кримінальної справи проти Леоніда Кучми в рамках розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, заявив депутат Європейського парламенту, голова парламентського комітету з питань співпраці з Україною Павло Коваль.

“Для всіх у Брюсселі, не залежно від їхнььої особистої точки зору щодо політичного життя в Україні, було не зрозуміло, чому під час перебування при владі помаранчевої команди – президента Віктора Ющенка і прем`єра Юлії Тимошенко, розслідування справи Гонгадзе не було успішним”, – заявив Коваль.

При цьому він додав, що в Брюсселі не забули про кримінальну справу, пов`язану з убивством журналіста.

“Ми не бачимо ніякого політичного підґрунтя в порушенні кримінальної справи проти Кучми. Всі пам`ятають, що була така кримінальна справа і коли зараз з`являється якийсь розвиток, то цікаво, що це робить Янукович, але цього не робила помаранчева влада. Я хочу наголосити , що тут сприймають це як інформацію, ніхто не говорить про внутрішньополітичні аспекти, як це зараз в Україні “, – зауважив депутат Європарламенту.

Як повідомлялося, раніше ЗМІ повідомили, що у даній справі, крім зазначених осіб, Генпрокуратура допитає і колишнього голову Адміністрації Президента Віктора Медведчука.

21 березня Генпрокуратура порушила справу проти Кучми за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе і незаконних діях щодо журналіста Олексія Подольського.

28 березня другий президент України Леонід Кучма заявив, що готовий заприсягтися, що не віддавав злочинного наказу вбивати журналіста Георгія Гонгадзе.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня