Мер Донецька заявив, що йому вистачило б на життя зарплати в 2,5 тисячі гривень

Мер Донецька заявив, що йому вистачило б на життя зарплати в 2,5 тисячі гривеньДонецький міський голова Олександр Лук`янченко вважає, що йому вистачило б на життя середньої заробітної плати в розмірі 2500 гривень.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

“Мені вистачає … Я вчора по телевізору дивився, коли показували презентацію ста днів нового мера міста Тернополя, де середня заробітна плата 1600 гривень. Сьогодні, до речі, середня заробітна плата в місті Донецьку не 2 500, а 2 780 гривень”, – зазначив Лук`янченко.

Начальник управління зі зв`язків з громадськістю Донецької міськради Максим Ровінський уточнив, що міський голова проводить 6,5 днів на тиждень у приміщенні міськради.

“Тобто він тільки снідає, обідає та вечеряє. Тому, я думаю, йому б точно вистачило”, – сказав Ровінський.

Нагадаємо, вчора голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявив на прес-конференції, що середня заробітна плата по Донецькій області, яка становить 2500 гривень, забезпечує нормальне життя мешканцям регіону, незважаючи на зростаючі ціни на продукти і тарифи на послуги ЖКГ.

“2,5 тисячі забезпечують на сьогоднішній день нормальний споживчий кошик, який передбачено біологічною нормою на всі сто відсотків”, – зауважив губернатор.

Ця заява викликала масу негативних відгуків інтернет-спільноти.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня