У Києві припинили діяльність двох підпільних м`ясних цехів

У Києві припинили діяльність двох підпільних м`ясних цехівПідрозділи ветеринарної міліції на території Києва викрили незаконну діяльність двох цехів з переробки м`яса та виготовлення м`ясопродукції.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Держкомветмедицини, зокрема, у Деснянському районі Києва в громадській їдальні викрито підпільний цех з оброблення свинячих туш. М`ясо надходило без відповідних документів про якість та безпеку. Крім того, в холодильних камерах вилучено кілька десятків кілограмів готової м`ясопродукції. Роботу цеху було припинено.

Крім того, в Подільському районі міста Києва викрито незаконну діяльність цеху з виготовлення м`ясних напівфабрикатів, що належав приватному підприємцю, який здійснював свою діяльність без відповідних дозвільних документів та в антисанітарних умовах. Під час перевірки були виявлені і вилучені 58 кг м`ясопродукції невідомого походження та якості. Діяльність цеху припинена. Матеріали за фактом передано до органів прокуратури.

У цілому в ході виконання завдань з виявлення та припинення правопорушень і злочинів, пов`язаних з незаконним обігом продукції тваринного походження, працівники ветеринарної міліції минулого тижня (21-27 березня) здійснили 933 перевірки суб`єктів господарювання, діяльність яких пов`язана з обігом продукції тваринного походження. Крім того, з метою забезпечення контролю за переміщенням продукції тваринного походження автошляхами України працівниками підрозділів ветеринарної міліції спільно з працівниками ДАІ перевірено 499 автотранспортних засобів при транспортуванні тваринницької продукції.

Задокументовано 304 правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 42 тисячі 670 гривень. Винесено та проконтрольовано виконання 180 приписів про усунення виявлених недоліків. Припинено роботу 17 підприємств. У слідчі підрозділи і в прокуратуру скеровано 18 матеріалів. Крім того, підготовлено та спрямовано 47 інформацій в інші органи виконавчої влади. Вилучено з обігу понад 23 тонни неякісної та небезпечної продукції тваринного походження.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня