Азаров закликав Тимошенко перепросити за те, що в Брюсселі вона “облила Україну брудом”

Азаров закликав Тимошенко перепросити за те, що в Брюсселі вона Прем`єр-міністр України Микола Азаров вважає, що лідер ВО Батьківщина Юлія Тимошенко повинна перепросити за те, що “облила брудом Україну” під час свого візиту до Брюсселя.

Про це повідомили в прес-службі прем`єра. У коментарі вказується, що Азаров не висловлювався щодо від`їзду Тимошенко до Брюсселя і не бачить причин реагувати на її вимоги перепрошень стосовно цього.

“Микола Азаров ніколи нічого не говорив про те, куди поїде чи не поїде, повернеться чи не повернеться пані Тимошенко. Тому дарма Тимошенко пропонує перепрошувати. Ні за що. Зате поливання України брудом за кордоном – це те, за що перепрошувати потрібно” , – сказали в прес-службі.

У прес-службі Азаров також зазначили, що Тимошенко при спілкуванні з єврочиновниками не висловила “жодної тези про те, як опозиція збирається вести цивілізований діалог з владою – одні звинувачення, скарги і тенденційні оцінки”.

“Прем`єр-міністрові в принципі байдуже, де перебуває пані Тимошенко, оскільки для виходу з кризи, реформування країни, розвитку економіки, і підвищення рівня життя в Україні (тобто, для того, чим займається голова уряду) користі від неї (від Тимошенко – ред.) ніякої, що вона безперечно довела своєю діяльністю”, – також сказано в коментарі.

Як повідомлялося, Юлія Тимошенко після повернення з Брюсселя наприкінці попереднього тижня зажадала перепрошень від усіх політиків які підозрювали її в спробах втекти з країни.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня