У Києві в гаражному кооперативі сталася пожежа

У Києві в гаражному кооперативі сталася пожежаУ понеділок, 28 березня, близько 17:00, на вулиці Озерній, 5, в Оболонському районі столиці, на території гаражного кооперативу Весна в приватному гаражі сталася пожежа з розповсюдженням вогню на сусідні гаражі.

Як йдеться у повідомленні прес-служби ГУ МНС України в Києві, на момент пожежі в деяких гаражах були автомобілі.

У результаті пожежі було частково пошкоджено утеплювач і покрівля двох гаражів, а також забарвлення автомобілів Mercedes і Ford Fiesta. Гараж, де виник осередок загоряння, згорів майже повністю, як і особисті речі власника, які там були. Причини виникнення пожежі з`ясовуються.

Крім цього, в ніч на 29 березня, близько 00:30, повідомлення про пожежу надійшло від мешканців будинку по вулиці Калачевській, 9 у Дніпровському районі. Там на відкритій території горіло сміття під металевим контейнером. Під час ліквідації вогню пожежники знайшли обгорілий труп чоловіка, особа якого встановлюється. Передбачувана причина – необережне поводження з вогнем.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня