Батьки донецьких школярів просять захисту в зарубіжних дипломатів

Батьки донецьких школярів просять захисту в зарубіжних дипломатівБатьки учнів школи № 2 міста Донецька звернулися до зарубіжних дипломатів із проханням допомогти в порятунку навчального закладу від закриття в рамках “оптимізації”.@page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm }P { margin-bottom: 0.21cm }–>

Ініціативнагрупа направила своє зверненнябританському послові Лі Тернеру,американському Джону Френсісу Теффту,а також голові представництва ЄС вУкраїні Жозе Мануелю Пінту Тейшері.

“Ми зверталися до Верховної Ради,президента,обласної адміністрації, Донецькоїміськоїради.Але всі вони залишилися байдужими”,- апелюють батьки до світової спільноти.

Мешканці міста просять дипломатівпосприяти тому, щоб ситуацію із закриттямшколи взяли під свій контроль міжнародніправозахисні організації — Human RightsWatch і Венеціанська комісія.

Крімтого, батьки впевнені, що “представникивлади прийняли рішення продати будівлюшколи, щоб отримати прибуток урамкахпідготовки до Євро-2012”.

“Усіїхні дії підпорядковані одній меті:задоволення особистих інтересів зарахунок закриття школи”, – йдеться взаяві батьків.

Як повідомлялосяраніше,в Донецькій області у2011 році планується закриття 26загальноосвітніх шкіл.

У лютому доПрезидента звернулися батьки учнівукраїномовної школи № 44 містаМакіївка.

Прем`єр-міністр України МиколаАзаров повідомив, що в Донецькій областіостаточно прийнятерішення про закриття чотирьох шкіл. Прицьому він запевнив, що школи на Донбасізакривають не за мовним принципом.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня