У Львівській облраді побилися свободівець і регіонал

У Львівській облраді побилися свободівець і регіоналПід час засідання Львівської облради сталася сутичка між депутатом ВО Свобода Михайлом Задорожним і депутатом від Партії регіонів Михайлом Сендаком.@page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm }P { margin-bottom: 0.21cm }–>

Якповідомляє Zaxid.net, свободівець назваврегіонала виродком, а той у відповідьназвав свого опонента хворою людиною.

Конфлікт почався з виступу Сендака,який повідомив, що до нього як до головиДрогобицької РДА звернувся керівникгазового управління йповідомив про те, що депутат Львівськоїоблради Михайло Задорожнийне платить за газ усвоєму будинку.

Незабаром післяцього виступу безпосередньо в сесійнійзалі між Сендаком і Задорожним сталасябійка, під час якої використовуваласяненормативна лексика і рукоприкладство.

У коментарі для журналістів МихайлоСендак сказав: “Це не конфлікт, помоєму, людина трошки зірвалась…Він обзивав мене різними словами, матомкрив. Хвора людина, напевно”. Такожрегіонал додав, що Задорожній —”торгаш”,оскільки отримав освіту в сфері торгівлі.

Після цього коментаря ЗадорожнийізСендаком побилися знову, і свободівецькілька разів назвав регіонала виродком.

Задорожний пояснив журналістам,що Сендак мстить йому за те, що він тричіпіднімав у Дрогобицької райраді питанняпро його відставку з посади голови РДА.

Також Задорожний підкреслив, щоСендак обклав хабарами усіх керівниківрайону, а також вимагав хабар у ньогоособисто. За словами депутата від ВОСвобода, за півроку роботи на своїйпосаді Сендак купив собі автомобільвартістю 100 тис. доларів.

“Вінзаймається кримінальним бізнесом. Уцентрі Дрогобича він тримає ігровийклуб — так званий інтерактивний клуб”,- повідомив також Задорожний,додавши, що у Сендака самого є заборгованістьпо квартплаті розміром у7 тис. грн.

Щодо власного боргу за газ Задорожнийпояснив, що насправді у нього є 540 грнпереплати за газ, проте він платить неза квитанцією, а по газовій книжці, іуправління не хоче йому цю платузарахувати.

Крім того, Задорожнийпообіцяв подати на Сендака до суду занаклеп в одній ізДрогобицький газет.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня