У Донецькій області міліціонера, що збив на смерть жінку, оголосили в розшук

У Донецькій області міліціонера, що збив на смерть жінку, оголосили в розшукСпівробітник Добропільського міськвідділу міліції, підозрюваний у скоєнні ДТП, під час якого загинула 39-річна пішохід, переховується від слідства.@page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm }P { margin-bottom: 0.21cm }–>

Цюінформацію підтвердили в Донецькійобласній прокуратурі.

“Сьогоднісуд виніс рішення про затриманняпідозрюваного та обрання запобіжногозаходу у вигляді взяття під варту”,- повідомили в прокуратурі.

Підозрюванийвтік. Наразі він оголошений у розшук.  

Йомузаочно висунутезвинувачення за статтями 286 ч. 2 (Порушенняправил безпеки дорожнього руху абоексплуатації транспорту особами, якікерують транспортними засобами) і 135 ч.3 (Залишення в небезпеці).

Нагадаємо,ДТП сталося в суботу, 26 березня, ввечеріна автотрасі між містами Добропілля іБілицьке Добропільського району. Водійз місця пригоди зник. Якповідомили в донецькійобласнійміліції, слідству вдалося довести, щоскоїв наїзд саме працівникміліції.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня