Гриценко пропонує довічне ув`язнення для суддів-хабарників

Гриценко пропонує довічне ув`язнення для суддів-хабарниківДепутат Верховної Ради Анатолій Гриценко (фракція Блоку Наша Україна-Народна Самооборона), коментуючи спільну спецоперацію по боротьбі з корупцією СБУ та Генеральної прокуратури України в Шевченківському райсуді Києва, заявив, що тільки жорстка кримінальна відповідальність зможе подолати корупцію в судах.

В ефірі 5 каналу він повідомив, що зареєстрував законопроект, який передбачає довічне позбавлення волі без права амністії для суддів-хабарників.

“Повинна бути жорстка кримінальна відповідальність. Я вніс законопроект, зараз він повторно пішов, за яким для судді, який узяв хабар в 10 тисяч доларів і більше – довічне ув`язнення без права амністії. Ось тоді зупиняться”, – заявив Гриценко.

Нагадаємо, напередодні співробітники СБУ спільно з ГПУ затримали під час отримання хабара чотирьох співробітників Шевченківського районного суду Києва.

Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 1

  1. Алла пише:

    Це буде найсправедлівішим покаранням, але цього аж ніяк не допустять впливові особи, вірніше – сімейні клани (наприклад, Пшонка – Генеральний прокурор, Пшонка – суддя палати з цивільних справ Верховного Суду України – рідні брати; Пшонка – суддя першої інстанції Оболонського районного суду Києва – племінник – син обох попередніх Пшонків; або Гудзь Олександр Миколайович – співробітник ГПУ та Гудзь Микола Миколайович – екс-голова та суддя Подільського районного суду Києва; або Онопенко Василь Васильович – Голова Верховного Суду України та його зять – колишній екс-заступник міністра юстиції Корнійчук Є., який мав пряме відношення до справ українців у Європейському Суді з прав людини і знав, про що люди пишуть…)

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня