У Криму в крижаному водоспаді загинув турорганізатор

У Криму в крижаному водоспаді загинув турорганізаторУ Криму внаслідок нещасного випадку загинув організатор туристичних походів з Кривого Рогу.

Про це Сегодня повідомила прес-служба теруправління Держгірпромнагляду Дніпропетровської області.

Це сталося 24 березня вже після закінчення туристичного походу. 39-річний інструктор – мешканець Кривого Рогу – захотів самостійно спуститися до водоспаду Учан-Су.

Під час спуску він не впорався зі страхувальної системою і опинився в підвішеному стані в потоці крижаної води. За словами медиків, смерть настала через переохолодження організму.

“Управління Держгірпромнагляду АР Крим і міста Севастополя спільно проводять розслідування обставин цієї НП. Відомо, що загиблий – організатор турів комунального позашкільного закладу Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Меридіан, який належить відділу освіти Тернівської райради Кривого Рогу”, – повідомили в прес-службі Держгірпромнагляду в Дніпропетровській області.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня