Вітренко вважає, що Мельниченко виконував команду США

Вітренко вважає, що Мельниченко виконував команду СШАЛідер Прогресивно-соціалістичної партії України Наталія Вітренко заявила, що не вірить майору Мельниченку і зробленим ним записам.

Таку думку вона висловила в ефірі телеканалу ТВі.

“Я не вірю цим записам! Я просто їм не вірю! Я переконана, що вони змонтовані … і я переконана, що це зроблено тільки з однією метою: потрібно було отримати в ручне управління Україну. Тому потрібно було залякати президента настільки, щоб він став ручним, і тоді легко керувати всією країною” – заявила вона.

“Мельниченко виконував чиюсь команду. Я думаю, що Сполучених Штатів Америки … Хто зазіхає на Україні, хто постійно грубо втручається у наші внутрішні справи? Я думаю, що саме це завдання він виконував” – додала Вітренко.

На її думку, ніяких доказів провини Леоніда Кучми у майора Мельниченка немає.

Лідер ПСПУ висловила здивування тим фактом, що екс-майора ДСО досі не притягнуто до кримінальної відповідальності: “У мене сьогодні питання до Генеральної прокуратури та СБУ: якщо Мельниченко сьогодні заявляє, що він знав про замовника, чому його не притягують до кримінальної відповідальності ? Адже є Кримінальний кодекс України (396 стаття цього кодексу) за якою кожен, хто знав про злочин – зобов`язаний це повідомити, якщо у нього є якась додаткова інформація “.

Вітренко також заявила, що, на її думку, справжні замовники здійсненого під час президентських виборів 1999 року замаху на неї сьогодні намагаються звалити провину на Леоніда Кучму.

“Я покладаюся на те, що є професіонали, які зобов`язані дати суспільству відповідь на питання: хто замовив знищення Наталії Вітренко. Хто замовив цей звірячий теракт? 44 людини було поранено! Цього не можна пробачити, і не можна забути. Тому прокуратура і повинна нам дати відповідь на питання “хто?”. Я вже свою логіку сказала відкрито: на моє переконання, замовником виступає Мороз. І так метушаться і він, і Мельниченко, щоб відвести підозру від Мороза, для того, щоб повісити просто на Кучму. А замовник, мені видається, інший. Принаймні, мене до цього висновку спонукала присутність на суді, ті докази, які ми там побачили”, – заявила лідер ПСПУ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня