Розпад: помічником глави МЗС Грищенка став пастор «Посольства Божого» Аделаджі

Головою Громадської ради при МЗС обрано пастора "Посольства Божого" Олександра Кормана. Про це повідомляють джерела "Української правди".
До громадської ради Корман делегований Міжнародною громадською організацією “Асоціація сприяння розвитку національного лідерства”.

За словами джерел, вибори супроводжувалися скандалом, оскільки з цією кандидатурою були незгодні представники аналітичних центрів, які зазвичай входять до громадської ради при МЗС.

Ірина Бекешкіна з фонду Демократичні ініціативи на своєму Фейсбук назвали вибори глави громадської ради “рейдерством”.

“33 члени Громадської ради пішли зі зборів, протестуючи проти того фарсу. В результаті у складі Громадської ради не залишається жодної (!) з організацій – аналітичних центрів, які багато років працювали у сфері міжнародної політики”, – зазначила вона.

“А головою Громадської ради обраний Корман – пастор Посольства Божого, який і організував це рейдерство”, – додала Бекешкіна. За її словами, “Корман привів за собою десь із 50 людей від організацій, кожна з яких не має жодного відношення до питань міжнародних відносин”.

“Досі думала, що рейдерство стосується бізнесу. Але це можливе всюди”, – додала Бекешкіна.

Згідно із положенням, Громадська рада при МЗС має право подавати обов’язкові для розгляду пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів.

Крім того, Громадська рада здійснює громадський контроль за діяльністю МЗС.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня