Міністр оборони знайшов охочого дати мільйон на будівництво українського корвета

Міністр оборони знайшов охочого дати мільйон на будівництво українського корветаМіністр оборони України Михайло Єжель підтримав ініціативу ветеранів флоту про будівництво першого в Україні корабля класу корвет “всім світом”. Він також заявив, що вже є людина, яка готова дати перший мільйон на будівництво цього корабля.

Як зазначив міністр, корвети будуватиме Чорноморський суднобудівний завод у Миколаєві.

Але, за словами Єжеля, ключовим питанням у реалізації програми будівництва українського корвета залишається фінансування.

“Ветерани флоту виступили з ініціативою – звернутися до всієї нації, щоб всі разом, за народні кошти, гроші небайдужих підприємців та меценатів побудували корабель. Це буде зроблено – ми звернемося до українського суспільства”, – заявив міністр у Миколаєві.

Більше того, за його словами, коли він розповів про цю ініціативу ветеранів, то знайшлася людина, яка сказала: “Я готовий дати перший мільйон на будівництво цього корабля”.

Раніше ініціативна група ветеранів ВМС України на чолі з віце-адміралом у відставці Миколою Клітним заявила про намір звернутися до керівництва країни, представників бізнесу і народу України з пропозицією розпочати будівництво корветів для потреб держави на народні пожертвування.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня