Добкін про корупціонерів: Вилітатимуть, як пробки із пляшки! І партквиток не допоможе

Добкін про корупціонерів: Вилітатимуть, як пробки із пляшки! І партквиток не допоможеГубернатор Харківської області Михайло Добкін відреагував на затримання за підозрою у хабарництві низки голів селищних рад області.

За його словами, затримання голів Старосалтівської і Кулинічевської селищних рад – “це тільки початок”.

При цьому він наголосив, що партійна приналежність не врятує корупціонерів від покарання. Як з`ясувалося, обидва згадані губернатором чиновники є членами Партії регіонів.

“Ми сьогодні з вами згадали Старий Салтів, а я вам скажу ще – Кулиничі! Я вам зараз хочу сказати – це тільки початок. Будуть вилітати, як пробки із пляшки! І ніякий партквиток не допоможе! Мало того – я своїх попередив однопартійців – мало того, що не допоможемо, ще посприяємо, щоб отримав по повній програмі!”, – зауважив Добкін.

Протягом березня прокуратура Харківської області порушила п`ять кримінальних справ, які пов`язані із земельними махінаціями. Тільки за останній тиждень двоє селищних голів затримані за підозрою в отриманні хабара.

Зокрема, минулого четверга за підозрою в отриманні хабара в розмірі 10 тисяч доларів було затримано голову Кулинічевської селищної ради, регіонала Віталія Орлова.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня