Гори кокаїну в Одесі: до суду скеровано справу проти контрабандистів, які перевозили наркотики на $ 180 млн

Гори кокаїну в Одесі: до суду скеровано справу проти контрабандистів, які перевозили наркотики на $ 180 млнПрокуратура Одеської області спрямувала до суду кримінальну справу, порушену Службою безпеки України за фактом контрабанди 1,2 тонни кокаїну.

Як повідомили в прокуратурі Одеської області, справу порушено стосовно чотирьох контрабандистів за ч.3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

У ході досудового слідства правоохоронці встановили, що громадянин України С. за грошову винагороду в розмірі 400 тис. дол вступив у злочинну змову з іноземцем, щоб організувати переправлення наркотику з Венесуели до Румунії.

Наркотики злочинці мали намір перевезти в спеціально обладнаних схованках в індукційно-плавильних печах.

Для реалізації задуманого громадянин С. залучив ще чотирьох громадян різних країн. Вони, використовуючи підроблені документи, створили фіктивне підприємство, яке і повинно було отримати на свою адресу індукційні печі.

Як повідомлялося, наприкінці липня 2010 року СБУ затримала 1,2 тонни кокаїну. Наркотики перевозилися морським транспортом, і їх затримали в Одеському порту. З цієї кількості кокаїну можна було зробити 12 млн доз наркотичної речовини, загальна вартість якої $ 180 млн.
Це була найбільша контрабанда кокаїну в Україну за останні 10 років.

Спецоперація СБУ із затримання контрабандистів відбувалася на території Одеської, Івано-Франківської та Львівської областей у взаємодії з Державною митною службою України, Держприкордонслужбою, Генеральною прокуратурою України та іноземними партнерами.

У результаті спецоперації було затримано п`ятьох людей, серед них двоє українців, і по одному громадянинові Росії, Німеччини та Болгарії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня