Мерія сплатила похорон киянина, який загинув у результаті обвалення частини стіни готелю Козацький

Мерія сплатила похорон киянина, який загинув у результаті обвалення частини стіни готелю КозацькийНачальник главку НС Віталій Пшеничний заявив, що київська мерія взяла на себе витрати на похорон 16-річного киянина Володимира Чуйка, який загинув у результаті обвалення частини цегляної стіни готелю Козацький у Києві.

Як пише газета Сегодня, Пшеничний також зазначив, що питання про виділення компенсації сім`ї Чуйка поки не обговорювалося.

Крім цього, начальник НС повідомив, що в суботу, 2 квітня, розберуть останні два отвори готелю, які було закладено цеглою з порушеннями.

“Для цього частково перекриємо вулицю Михайлівську”, – сказав Пшеничний.

Сім`я загиблого має намір домагатися справедливості самостійно, пише видання.

“Поки я жива, буду домагатися покарання для винуватців трагедії. Буду подавати до суду і домагатися компенсації”, – розповіла виданню мати загиблого.

Нагадаємо, 24 березня в Києві у результаті обвалення цегли з балкона готелю Козацький смертельно травмовано чоловіка.

На восьмому поверсі дев`ятиповерхового будинку на вулиці Михайлівській, 1, побудованого в 1983 році, обвалився фрагмент цегляної стіни недіючого балкона. Він упав на пішохідну зону.

Загиблий чоловік перебував на тротуарі біля готелю. У загиблого знайшли повістку до військомату, а також учнівський та студентський квитки. Військова прокуратура Київського гарнізону центрального регіону порушила кримінальну справу за фактом загибелі людини через обвал частини цегляної стіни готелю Козацький.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня