У Києві співробітники СБУ затримали держслужбовця під час отримання хабара

У Києві співробітники СБУ затримали держслужбовця під час отримання хабараСпівробітники Управління СБУ в Києві затримали голову одного з держпідприємств під час отримання ним хабара.

Як повідомили в прес-секторі Управління СБУ, протиправну схему стягування грошових коштів організував директор одного з державних підприємств, яке перебуває у підпорядкуванні Комітету державного резерву України і має дозвіл на реалізацію конфіскованого кредитного рухомого і нерухомого майна.

Як з`ясували правоохоронці, торги на відкритому аукціоні, які дають право придбання конфіскованої квартири, виграла мешканка Києва. За видачу їй протоколу проведення аукціону посадова особа вимагала 5 тисяч доларів США. Співробітники СБУ затримали зловмисника в його службовому кабінеті під час отримання першої частини хабара – у розмірі 2 тисяч доларів США.

Прокуратурою Печерського району Києва проти зловмисника порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 (одержання хабара службовою особою) Кримінального кодексу України. Він перебував на підписці про невиїзд.

Слідство триває.

Як повідомлялося, в Києві, 18 березня, під час отримання хабара затримали спеціаліста комунального підприємства Благоустрій Головного управління Київської міськдержадміністрації з контролю над благоустроєм.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня