Українські пілоти в Кот-д`Івуарі написали звернення до Януковича

Українські пілоти в Кот-д`Івуарі написали звернення до ЯнуковичаСпівробітники авіакомпанії Українські вертольоти, що входять до складу миротворчої місії в Кот-д`Івуарі, звернулася до Президента України Віктора Януковича.

Звернення під час прес-конференції оприлюднив голова правління – Генеральний директор ПрАТ АК Українські вертольоти Володимир Ткаченко. Він зазначив, що в документі міститься точка зору співробітників авіакомпанії щодо заяв деяких політиків, що з`явилися останнім часом, з вимогою виведення українських військових миротворців з Республіки Кот-д`Івуар.

У прес-конференції взяли участь пілоти Авіакомпанії, які нещодавно повернулися з Кот-д`Івуара і розповіли про реальну ситуацію в цій Республіці, умови роботи в місії. Вони наголосили, що їхні колеги в Кот-д`Івуарі повністю підтримують звернення до Президента України.

“Ми на власні очі бачили, відчували, як став руйнуватися цей крихкий мир, як стало посилюватися протистояння після президентських виборів в Кот-д`Івуарі наприкінці 2010 року. Тільки завдяки зусиллям миротворчого контингенту ООН, країна не повернулася в стан всеосяжної громадянської війни. Тоді рахунок загиблим йшов би на тисячі”, – йдеться у зверненні до Президента.

При цьому, в заяві наголошується, що миротворча діяльність українців у Кот-д`Івуарі пов`язана з певним ризиком, “але це ризик усвідомлений, добровільний”. За словами співробітників авіакомпанії, він заснований, перш за все, на розумінні важливості та користі для мешканців Кот-д`Івуара.
“На жаль, деякі недобросовісні політики в Україні намагаються використати, як розмінну монету, роботу наших хлопців у миротворчій місії ООН. Розуміючи, що іншого шляху для збереження депутатського мандата після чергових виборів до Верховної Ради немає, ці горе-політики, виявляючи чудеса словоблудства, спекулюють на почуттях природної тривоги за здоров`я і життя наших співгромадян у Кот-д`Івуарі”, – наголошується у зверненні.

В авіакомпанії висловили підтримку участі України в миротворчих місіях. “Подібні політики є в кожному суспільстві, але вони не повинні похитнути прагнення України інтегруватися в миротворчі процеси цивілізованого співтовариства”, – підсумовано у зверненні.

Звернення підтримав весь персонал авіагрупи в Республіці Кот-д`Івуар.

Як повідомлялося, раніше в авіакомпанії ПрАТ Українські вертольоти спростували заяву народного депутата Анатолія Гриценка про викрадення в Кот-д`Івуарі трьох співробітників компанії.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня