На стіні будинку в центрі Києва з`явилося графіті на біблійну тему

На стіні будинку в центрі Києва з`явилося графіті на біблійну темуНа стіні будинку по вулиці Велика Житомирська, 24-б, в Києві з`явилося графіті за мотивами біблійних сюжетів.

Як пише газета Сегодня, її замовив художникам один з мешканців будинку.

“Набридло дивитися на обшарпані стіни”, – пояснив киянин. Як розповів виданню автор графіті Олексій Приймак, роботу розпочали ще в жовтні, а в квітні обіцяють її повністю закінчити.

“Мешканцям набридло, що діти псують стіни жахливими малюнками. Та і сама стіна тут була стара й уся в грибку. А мені це тільки на руку – адже в столиці художників багато, а місця, де малювати – мало. А тут попросили, купили фарбу і матеріали для штукатурки. Хочу показати людям, що балончиками можна створити і красиві малюнки”, – розповів виданню художник. Приймак назвав проект WALL`на душа.

Як повідомлялося, в листопаді минулого року київська влада заявила, що на конкурсній основі визначить найкращі ескізи графіті, якими розмалюють 12 фасадів будинків у столиці.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня