Кучма і Мельниченко прибули до Генпрокуратури

Кучма і Мельниченко прибули до ГенпрокуратуриДругий президент України (1994-2005) Леонід Кучма прибув до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури. Також до ГПУ прибув його екс-охоронець Микола Мельниченко.

Спілкуючись з журналістами, Кучма заявив, що не відмовляється від очної ставки з колишнім офіцером управління Державної охорони України майором Миколою Мельниченком, але залишається на своїх позиціях небажання спілкуватися з ним.

“Я вже сказав свою думку щодо Мельниченка, що він зрадив національні інтереси України… Я хочу вкотре наголосити – я заявив, що не збираюся відмовлятися від очної ставки, тільки моя поведінка відома”, – сказав він.

У свою чергу Мельниченко стверджує, що сьогодні має відбутися його очна ставка з Кучмою.

“Зараз планується проведення очної ставки”, – сказав Мельниченко журналістам після прибуття до будівлі Головного слідчого управління Генпрокуратури України в середу.

Він також зазначив, що хотів би, щоб прокуратура провела очну ставку Кучми з колишнім прем`єром України Павлом Лазаренком.

“Мені б дуже хотілося, щоб відбулася очна ставка. Леоніда Даниловича (Кучми – ред.) з Павлом Івановичем (Лазаренком – ред.). Це дуже допомогло б Україні повернути десятки мільярдів доларів, які було вкрадено”, – сказав Мельниченко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня