Фомін розповів, навіщо Кучма вирішив залучити “зірку адвокатури” зі США

Фомін розповів, навіщо Кучма вирішив залучити Адвокат Ігор Фомін заявляє, що американський адвокат Алан Дершовіц, якого запросив екс-президент України Леонід Кучма, буде в групі захисту.

“На сьогоднішній день це питання ще не обговорювалося, в який він (Дершовіц) буде ролі. Він буде однозначно в групі захисту”, – сказав Фомін. Він заявив, що поки не вивчалося питання про можливість допуску Дершовіца “безпосередньо до кримінальної справи”.

На його думку, Кучма користується послугами американського адвоката, щоб привернути увагу міжнародної громадськості: “Це зірка адвокатури. Я вважаю, що його роль має дуже велике значення, бо ми знаємо як працює наша система правосуддя і як працює наша система правоохоронних органів – це просто, м`яко кажучи, критична робота”.

“Тобто, те, що зараз відбувається, слабко підходить під поняття законності. Я думаю, що основна роль американського адвоката – це привернути увагу і все-таки (змусити – ред.) виконувати вимоги закону”, – заявив Фомін.

За його словами, участь американського адвоката не дозволить суду проігнорувати доказову базу захисту Кучми. “Якщо у нас будуть докази, щоб вони не були проігноровані, щоб вони були надані і громадськості, і суду… І щоб суд не міг не почути доказів”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше Кучма повідомив журналістам, що ще не зустрічався з новим американським адвокатом. Того ж дня він заявив, що його інтереси представляють два українські адвокати – Ігор Фомін і Михайло Киселевич.

Сьогодні, 30 березня, Фомін заявив, що Генпрокуратура винесла постанову, за якою його відведено від захисту Кучми, оскільки в рамках цієї кримінальної справи Фомін надавав юридичну допомогу колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексію Пукачу у 2003 році.

***

Алан Дершовіц – професор Гарвардської юридичної школи, відомий своєю участю у резонансних кримінальних справах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня