Кучма: На нерви це колосальний тиск, але душа моя спокійна

Кучма: На нерви це колосальний тиск, але душа моя спокійнаЕкс-президент Леонід Кучма зізнався, що кримінальна справа стосовно нього та допити в Генеральній прокуратурі позначаються на нервах.

Про це Кучма сказав в середу перед допитом в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури Україна, коментуючи звинувачення Мельниченка на свою адресу.

“На нервову систему це колосальний тиск, але я хочу наголосити, що душа моя спокійна … Можете уявити, в якому становищі перебувають мої близькі більш ніж 10 років”, – сказав колишній президент.

Як повідомлялося, 28 березня Президент України Віктор Янукович заявив, що справа Кучми – це намір завершити процес у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Він також відкинув звинувачення в тому, що справа проти Кучми має політичний характер. “Безумовно, неприємно Леоніду Даниловичу, йому, як кажуть, не позаздриш, але потрібно закінчувати, врешті-решт, колись. І годі спати на снодійних таблетках – потрібно колись жити, а для цього необхідно дати відповідь на це питання і закінчити”, – заявив Янукович.

Нагадаємо, 22 березня перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін підтвердив інформацію про порушення кримінальної справи проти колишнього Президента України Леоніда Кучми.

Крім того, перший заступник генпрокурора заявив, що плівки екс-майора державної охорони Миколи Мельниченка визнані речовим доказом у справі Леоніда Кучми.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня