ЗМІ: УДАР Кличка в Київраді хоче об`єднатися з партією Яценюка

ЗМІ: УДАР Кличка в Київраді хоче об`єднатися з партією ЯценюкаЛідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що його партія має намір об`єднатися з однією з політсил у Київраді. Як пише Lb.ua з посиланням на власні джерела в Блоці, мова йде про об`єднання з Фронтом змін Арсенія Яценюка.

“Напевно, нам доведеться з кимось об`єднуватися, для того щоб змінити щось у цій країні”, – заявив лідер УДАРУ Віталій Кличко.

Офіційно депутати політсили стверджують, що на фракції питання об`єднання з жодною з політичних сил не обговорювалося. Але оф-рекордс підтвердили виданню, що мова йде про об`єднання з Фронтом змін Арсенія Яценюка.

“Об`єднання Кличка і Яценюка принесе користь обом”, – розповіли Lb.ua в Блоці Кличка.

На думку депутатів УДАРУ об`єднання з ними, набагато безпечніше для рейтингу Арсенія Яценюка, ніж “дружба” з іншими фракціями у столичній мерії, пише видання.

Як раніше повідомляли ЗМІ, у столиці з`явиться фракція Фронт змін, яка складатиметься з депутатів БЛЧ і кількох представників ГАКу. Однак, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав, що не планує об`єднуватися з частиною депутатів Блоку Черновецького і створювати в Київраді свою фракцію.

За матеріалами: Lb.ua


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня