Кучма: Думаю, і Марчук, і Медведчук давали свідчення

Кучма: Думаю, і Марчук, і Медведчук давали свідченняСьогодні перед допитом у Головному слідчому управлінні ГПУ екс-президент Леонід Кучма прокоментував інформацію про нібито наміри відомства в рамках розслідування справи проти нього допитати екс-голову СБУ (1998-2001) Леоніда Деркача, екс-голову адміністрації президента (2002-2005) Віктора Медведчука та екс-секретаря РНБО (1999-2003) Євгена Марчука.

Зокрема, колишній глава держави зазначив, що у Генеральної прокуратури є право викликати на допити тих людей, яких вони вважають за потрібне.

“Прокуратура має право хоч десять разів викликати. Я думаю, і Марчук, і Медведчук – відомі люди – давали свідчення. Не думаю, що в них за ці роки хоч щось змінилося. Хоча, знаєте, 10 років – це достатньо великий час, щоб пам`ятати всі деталі, які там відбувалися “, – сказав колишній президент.

Нагадаємо, раніше ЗМІ, посилаючись на свої джерела в слідчій групі, повідомили, що Генпрокуратура допитає Деркача, Медведчука та Марчука в рамках розслідування кримінальної справи проти Кучми 31 березня. Пізніше про те, що в ГПУ викликали Деркача і Марчука, заявив колишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня