Азаров відрапортував про першу завершену реформу

Азаров відрапортував про першу завершену реформуПеріод реорганізації міністерств і відомств завершено, заявив прем`єр-міністр Микола Азаров.

“Відбулася оптимізація центральних органів виконавчої влади. Період реорганізації завершено”, – сказав Азаров.

Він зазначив, що в середу відбувається перше після реорганізації центральних органів виконавчої влади розширене засідання уряду за участю керівників відомств, агентств, державних служб.

Прем`єр зазначив, що на засіданні він хоче почути звіт керівників міністерств і відомств про виконання вимоги уряду з ліквідації державних підприємств, з надання адміністративних послуг, з переведення їхніх рахунків в Державне казначейство й зі скорочення регуляторних процедур.
Нагадаємо, 9 грудня Президент України Віктор Янукович підписав указ про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади. Відповідно до указу, кількість членів Кабінету міністрів Президент скоротив з 26 до 17 осіб, 14 міністерств реорганізував у 10 міністерств і 15 відомств. Крім того, Президент реорганізував 21 відомство, створив – 9, ліквідував – 5 перейменував – 2.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня