Янукович: Я дуже часто читав лекції студентам і дуже рідко користувався паперами

Янукович: Я дуже часто читав лекції студентам і дуже рідко користувався паперамиПрезидент України Віктор Янукович виступив з лекцією в Університеті Брунею.

За словами глави держави, протягом одного-двох днів українська сторона готова підготувати протокол, в якому будуть визначені напрямки співробітництва в освітній, культурній, гуманітарній, а можливо, і в науково-технічній сферах.

Як приклад Янукович зазначив, що Україна готова заснувати в Брунеї філію свого науково-дослідного інституту, який би вивчав актуальну для тієї країни проблему підтоплення земель.

Крім того, в ході лекції Президент повідомив, що свого часу він викладав в університеті.

“Багато часу я присвятив роботі завідувача кафедрою Академії державного управління, де заснував одну зі спеціальностей, назва якої й досі збереглася -” менеджмент інвестиційного проектування “, – сказав він.

Крім того, зазначив Янукович, будучи професором цього університету, він дуже часто читав лекції студентам. “Я дуже часто читав лекції студентам і дуже рідко користувався паперами”, – сказав він.

Як повідомлялося, 25 березня Янукович відбув з державним візитом до країн Південно-Східної Азії: В`єтнам, Сінгапур і Бруней.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня